zoe hlavni*24.12.2013, dlouhosrstá králičí fena

Český junior šampión
Slovenský Junioršampión
Německý junioršampioń VDH a DTK
Národní vítěz, Klubový vítěz
Nejlepší dorost fena klubové výstavy
Oblastní vítěz, BOB, CAC, BOS, CACIB

Rodokmen:

 

Ayrton Sirius Minor Balů z Poodří Hill z Kozíčku
Quen z Čertouských lánů.
Mary Anne z Těšínovských buků Ferdinand vom Beerenpfuhl
Rosemary z Těšínovských buků
Berenika Elimar Doubrava Uli Klamap Debra Dingo z Debry.
Mandy de Nanthorn
Zikurat Klamap Debra Winnifred Trias
Nela Klamap Debra

 

Má splněnou zkoušku Zkouška BZ v I. ceně. na plný počet bodů
Je chovná od 12.11.2015

Bonitace:

Bonitační kód: 1d/A/5 - DLK
Místo: Ostrava
Datum: 11.04.2015
Plemeno: Jezevčík dlouhosrstý králičí
Váha: 3.9 kg
Obvod: 29 cm
Rozhodčí: Brožová Petra, MVDr. Šlapanský Luboš

 

Galerie:

  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 2
  • 20
  • 21
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 3
  • 31
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 39
  • 4
  • 40
  • 41
  • 42
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 5
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 59
  • 6
  • 60
  • 62
  • 63
  • 66
  • 7
  • 71
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 8
  • 9


Výstavy:

NV KLATOVY    28.06.2014    Fairaislová Lenka    třída dorostu    VN1
KVJ JEVÍČKO    03.08.2014    Fidrichová Marcela, Ing. (SK)    třída dorostu    VN1
MVP MLADÁ BOLESLAV    30.08.2014    Rogowska Anna (PL)    třída dorostu    VN1
NV BRNO    27.09.2014    Adam Petr    třída mladých    V2   
MVP PRAHA    01.11.2014    MVDr. Švec Jaroslav    třída mladých    V2
MVP PRAHA    02.11.2014    Ing. Přibáňová Michaela    třída mladých    V2
NV BRNO    03.01.2015    MVDr. Šlapanský Luboš    třída mladých    V2
MVP DUO BRNO    08.02.2015    MVDr. Kalich Miroslav    třída mladých    V2 
NV KLATOVY    20.06.2015    Švec Jaroslav MVDr    mezitřída    V1, CAC, NV, BOS
MVP BRNO    27.06.2015    Rogowska Anna    třída otevřená    V1
MVP PRAHA    02.05.2015    Buriánková Alena    třída mladých    VD1
MVP LITOMĚŘICE    23.05.2015    Pusch Anja    třída mladých    V1, CAJC
KV NEPŘEVÁZKA    07.06.2015    Schneider Martina (D)    mezitřída    V1, CAC, KV
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE    25.04.2015    Rogowska Anna (PL)    třída mladých    V2
MVP DUO BRNO    07.02.2015    Kis Tibor (HU)    třída mladých    VD2
KVJ HOLÝŠOV    01.03.2015    Novozámská Kateřina MVDr.    třída mladých    V1, CAJC
NV OSTRAVA    11.04.2015    Müller Luděk (min)    třída mladých    V1, CAJC, BOJ
MVP MLADÁ BOLESLAV    29.08.2015    Stählberg Perttu    mezitřída    V1, CAC, CACIB
MVP PRAHA    31.10.2015    Spalová Hana    mezitřída    VD1
MVP PRAHA    01.11.2015    Adam Petr    mezitřída    V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
NV BRNO    09.01.2016    Brožová Petra    třída otevřená    V2